KONST / Litografier / Färglitografi 12969077
nr 1296 9077
Färglitografi
efter Carl Larsson, Utgivet IDUN, 37x54 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:51:39
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)